ZĽAVA NA NEUROREHABILITAČNÝ PROGRAM

Viac info

O NÁS

Klinika Levita je špecializované neurorehabilitačné zariadenie, súčasťou ktorej je aj ambulancia lekára so špecializáciou v odbore FBLR. Poskytuje odbornú rehabilitačnú starostlivosť o klientov s rôznymi ochoreniami pohybového aparátu. Klienti majú zabezpečený bezbariérový prístup a dostupné bezplatné parkovanie. Náš tím tvoria skúsení lekári a zdravotníci s praxou v oblasti rehabilitačnej liečby.

LIEČBA

Zaoberáme sa liečbou klientov s ochoreniami chrbtice a pohybového aparátu. Rehabilitačný plán je zostavený individuálne podľa potrieb klienta. Liečba pozostáva zo širokého spektra rehabilitačných metód a fyzikálnej terapie.

PROCEDÚRY

Mäkké a mobilizačné techniky

Mäkké a mobilizačné techniky

Sú terapeutické postupy, ktoré sa používajú na zlepšenie pohybu a funkcie kĺbov a svalov.

Individuálna kinezioterapia

Individuálna kinezioterapia

Je forma rehabilitácie, ktorá sa zameriava na posilnenie a zlepšenie funkčnosti pohybového aparátu. Pri individuálnej kinezioterapii sa používajú rôzne cvičenia a techniky, ktoré sa prispôsobujú potrebám každého klienta.

Dynamická neuromuskulárna stabilizácia (DNS)

Dynamická neuro­muskulárna stabilizácia (DNS)

Je metóda fyzioterapie, ktorá sa zameriava na zlepšenie stabilizácie a koordinácie svalových skupín. Táto metóda sa využíva pri rehabilitácii pacientov s bolesťou chrbta ale aj u športovcov na prevenciu zrazení a zlepšenie výkonu.

REDCORD

REDCORD

Cvičenia v REDCORDE sú vykonávané na špeciálnych závesoch, ktoré umožňujú kontrolu a korekciu pohybu pacienta počas cvičenia. Je často využívaný na liečbu a prevenciu rôznych funkčných porúch pohybového systému.

Elektroterapia

Elektroterapia

Je terapeutická metóda, pri ktorej sa využíva elektrický prúd na liečenie a zmiernenie bolesti, zlepšenie krvného obehu a posilnení svalov a zmierňovaní zápalu.

Magnetoterapia

Magnetoterapia

Je to forma fyzikálnej terapie, ktorá využíva magnetické pole na liečenie rôznych ochorení a zlepšenia zdravia.

Laseroterapia

Laseroterapia

Je metóda fyzikálnej terapie, ktorá využíva laserové svetlo na terapeutické účely. Tlmí bolesť, znižuje zápal a zmierňuje opuch. Používame vysokovýkonný MLS laser.

Ultrazvuk

Ultrazvuk

Používa sa vo fyzikálnej terapii a rehabilitácii na zlepšenie hojenia tkanív, zmierňovanie bolesti a zlepšenie funkcie postihnutých oblastí.

Termoterapia

Termoterapia

Je forma liečby, ktorá využíva teplo alebo chlad na zlepšenie krvného a lymfatického obehu, uvoľnenie svalového napätia, zmierňovanie bolesti, zvýšenie flexibility kĺbov a iné. Má relaxačné účinky na telo a psychiku.

SM cvičenie

SM cvičenie

Je cvičebná metóda, ktorá sa zameriava na posilnenie oslabených svalov a uvoľnenie preťažených svalov, ktoré sú zodpovedné za stabilitu chrbtice a správnu postúru.

Cenník

Procedúry Trvanie Cena
Vstupné vyšetrenie 30 min. 55.00 €
Individuálny rehabilitačný program * 60 min. 69.00 €
Individuálna kinezioterapia, DNS, SM cvičenie, mäkké a mobilizačné techniky 30 min. 35.00 €
Neurac - Redcord 30 min. 40.00 €
Laseroterapia do 15 min. 25.00 €
Ultrazvuk do 20 min. 20.00 €
Magnetoterapia do 20 min. 25.00 €
Elektroterapia do 20 min. 25.00 €
Termoterapia do 30 min. 20.00 €

Kde nás nájdete?

Len 20 km od Bratislavy

  • VITA LEHNICE, s. r. o.
  • 930 37 Lehnice č. 113
  • IČO: 52 955 931
  • DIČ: 2121213105
Navigácia na stránke

Máte záujem o liečenie?

Kontaktujte nás